קשה כיום שלא לשים לב לפיתוחים החדשניים הנהדרים שלוקחים חלק בחיינו ומבטיחים התנהלות נכונה וחכמה יותר, בכל הקשור לאיכות הסביבה ולניצול נכון ומוצלח יותר של המשאבים הקיימים בסביבתנו באופן טבעי.

כאלו הן בדיוק המערכות הסולאריות, המהוות חלק בלתי נפרד וחשוב מאד מהנוף הישראלי, ובייחוד במדינה חמה כל כך ושמשית כל כך כמו ישראל, בה מספר ימי השמש עולה על הימים המעוננים. אם אתם מעוניינים ליהנות מיתרונותיהן של המערכות הללו, חברת יסודות היא הכתובת הנכונה ותשמח להתאים ולהתקין לכם מערכת חדישה ויעילה.

מהן מערכות סולאריות?

כאשר מדברים על מערכות סולאריות מתכוונים לאותן מערכות המנצלות את אנרגית השמש החזקה לטובת ייצור חשמל. באמצעות החשמל הזה אפשר להפעיל מכשירים שונים (ביתיים או תעשייתיים) וכך לחסוך משמעותית בהוצאות החשמל וגם לעזור לשמור על איכות הסביבה. התקנת מערכות סולאריות מוצעת כיום על ידי חברות מובילות בתחומן, המכירות לעומק את התחום ומביאות אתן חדשנות רבה. אנחנו, ביסודות, מתאימים ללקוחות שלנו מערכות סולאריות מהטובות והאיכותיות ביותר כדי שגם הם יוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים שהן מביאות אתן.

היתרונות של התקנת מערכות סולאריות

כמו כל חברות אנרגיה סולארית אחרות, גם אצלנו, ביסודות, תוכלו לקבל מערכות סולאריות הידועות ביתרונותיהם הרבים. אחד היתרונות הבולטים שלהן הוא העובדה שאפשר בעזרתן לנצל את האנרגיה העצומה המופקת באופן טבעי בטבע – על ידי השמש. במקום להפיק חשמל מפחם ולזהם את הסביבה, אפשר כיום להפיק, באמצעות מערכות סולאריות משוכללות חשמל שבו אפשר להשתמש למגוון של צרכים. כל מערכת כזו מותאמת באופן נקודתי אל המקום שבו היא מותקנת וגם לצרכים ולמטרות שאותן רוצים להשיג.

מה כולל תהליך התקנת מערכות סולאריות?

תהליך התקנת המערכות הסולאריות מותאם, כאמור, לאותו המקום וגם לצרכיו ונעשה בעזרתו של צוות מיומן, מקצועי ומנוסה מאד. התהליך, אצלנו ביסודות, מתחיל בהכנת השטח לטובת הנחת אותם פנאלים האחרים לקליטת אנרגיית השמש וכן התקנה של ממירים, הממירים את אותה אנרגיה לחשמל. בהמשך, מחברים את אותם הפנאלים המותקנים, שיחדיו יוצרים חווה שלמה של מערכת סולארית גדולה, אל עמודי החשמל ואל התשתיות הקיימות כדי לנצל את החשמל שנוצר כהלכה.

למי זה מתאים?

שירותי התקנת המערכות הסולאריות שלנו מתאימים למקומות שבהם מעוניינים להקים חוות מערכות סולאריות איכותיות, אזורים בהם יש חשיפה גבוהה מאד לשמש ישירה, כך שניתן יהיה לנצל את האנרגיה שלה באופן מרבי לטובת ייצור חשמל. מכיוון שכל פרויקט שלנו מותאם לצרכיו של הלקוח ותוך התייחסות לתנאי השטח ואופיו, נהנים הלקוחות מפתרונות איכותיים מאד המוכיחים את עצמם כבר מהרגע הראשון.

למה איתנו?

אנחנו, בחברת יסודות, מציעים לכם ניסיון עשיר בהקמת מערכות סולאריות מתקדמות. מאז הקמת החברה בשנת 2007, אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך ומבטיחים להם רמת מקצועיות גבוהה. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר וליהנות מפתרונות איכותיים, שיעזרו לכם לחסוך בהוצאות החשמל, להרוויח מייצור חשמל וגם לעזור לשמור על הסביבה.

תשתיות יעילות לאנרגיה סולארית מתחילות ביסודות

תחום האנרגיה המתחדשת נמצא בצמיחה והלוחות הסולאריים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף הישראלי משקפים את המגמה לשנים הקרובות: ייצור חשמל רב יותר ממקורות אנרגיה מתחדשים.
חברת יסודות היא חלק בלתי נפרד ממהפכת האנרגיה המתחדשת בישראל.
החברה מניחה עבור יזמים ויצרנים של פרוייקטים סולאריים, את תשתית ה- AC שהופכת כל פרויקט פוטו-וולטאי לכדאי ומשתלם: חיבור לרשת החשמל הארצית.

חברת יסודות חברה באיגוד הקבלנים הארצי ומחזיקה בכל האסמכות המקצועיות הנדרשות לחיבור חוות סולאריות קרקעיות, עיליות (גגות, חממות, רפתות, לולים) ועל פני מאגרי מים.

צוות ה- AC המיומן במחלקת התשתיות הסולאריות ביסודות עובד בתיאום מלא עם קבלני ה- DC שמניחים את הקונסטרוקציה, את הפנלים ואת הממירים בחווה הסולארית ומחבר אותה באופן בטיחותי לרשת ההולכה הארצית:

  • הכנת השטח לפילרים של חברת החשמל
  • ביצוע יציקות בטון וכיסויים
  • חיבור החווה הסולארית לשנאי ולעמודי החשמל
  • תשתיות חשמל: חפירות באדמה, חריצת כבישי אספלט ובטון, תיקוני כבישים, התקנות סולמות על קונסטרוקציות
  • התקנת לוחות חשמל ושתילת מפסקים
about-block-img1