אם בעבר שינויי האקלים והשפעות התעשייה על הסביבה היו נושא נתון למחלוקת, היום מדובר בעובדה מוגמרת – משאבי כדור הארץ הולכים ומתדלדלים.השינויים בדפוסי הצריכה שלנו והעלייה בתפוקה ובפיתוח האנושי, גבו מחיר כבד מהאוויר, המים ומתנאי האקלים עצמם המקיימים את מערכות הסביבה שלנו.

כעת, מאפשרים פיתוחים חדשניים להסב את כוחה של הטכנולוגיה על מנת לשקם את הנזק ולבנות תהליכים בני קיימא.מעל למחצית מפליטות הפחמן מופקת בתהליכי ייצור אנרגיה מיושנים. לכן, כיום מקדמים גורמים רבים, רגולטוריים ומקצועיים גם יחד, פתרון ייצור אנרגיה בר קיימא שיהיה פשוט, זול ונקי מאי פעם.

מערכת חשמל סולארית תאפשר לך ליהנות מחירות אנרגטית מלאה ולהפיק חשמל ממקור מתחדש המפיק 0% זיהום. אנו בחברת יסודות ביצוע עבודות חשמל בע"מ, מובילים כיום פרויקטים רבים בתחום ומסייעים לבעלי בתים ועסקים גם יחד לאמץ תהליכים ירוקים ומשתלמים יותר.קשה כיום שלא לשים לב לפיתוחים החדשניים הנהדרים שלוקחים חלק בחיינו ומבטיחים התנהלות נכונה וחכמה יותר, בכל הקשור לאיכות הסביבה ולניצול נכון ומוצלח יותר של המשאבים הקיימים בסביבתנו באופן טבעי.

מהי בעצם מערכת חשמל סולארית?

במובנים רבים, בתים רבים בישראל כבר מנצלים את אנרגיית השמש לשימושים ביתיים. עד היום, היו נפוצים בעיקר דודי השמש. עם זאת, מערכת חשמל סולארית מאפשר תפוקה גבוהה ובתהליכים מתקדמים יותר. בעוד שדודי שמש צוברים חום, הפאנלים הסולאריים של היום ממירים את אנרגיית אור השמש למתח חשמלי. מאחר והתהליך אינו מערב כלל דלקים ובעירה, מדובר בפתרון נקי ללא כל פליטה רעילה.

מתקדמים לייצור אנרגיה מבוזר

מעבר לעובדה שמדובר בפתרון אחראי סביבתית, הוא עשוי לחסוך לך הון. על אף שעלויות ההתקנה הראשוניות הן יחסית גבוהות, מדובר בהשקעה שיהיה באפשרותך להחזיר תוך כ-7 שנים ולאחר מכן, ליהנות מתשואת רווחים נאה לאורך כל חיי המערכת. עם מערכת חשמל סולארית בהיקף מספיק, יהיה באפשרותך לצרוך חשמל בייצור עצמי לכל הצרכים שלך ואפילו למכור את העודפים לחברת החשמל.

ליווי מקצועי לכל אורך הפרויקט

בשלב הראשוני ביותר, אנשי הצוות המקצועיים והמנוסים שלנו ימדדו את שטח הגג שלך ויבחנו מקרוב את הצרכים הנדרשים עבורך. בהתאם לנתונים שיעלו בפגישת הייעוץ, תתוכנן המערכת שתספק לך את המענה האידיאלי ובהתאם לתנאי השטח שלך.

צוות טכנאים מוביל בתחומו יתקין את המערכת בביתך ואף יעמיד לרשותך שירותי תחזוקה ותיקונים לאורך כל השנים בהם המערכת תשרת אותך. מערכת באיכות גבוהה ומתוכננת היטב, תוכל להמשיך ולספק לך אנרגיה במשך עשורים ולחסוך הון.זה הזמן להתקדם לדבר הבא בתחום האנרגיה.כדי ללמוד עוד על מגוון השירותים הזמינים עבורך ולהתחיל להתאים את המערכת החדשה שתשנה את אורח חייך מן הקצה אל הקצה, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם.