רבות דובר על המערכות הסולאריות בשנים האחרונות ולא בכדי. בעזרתן אפשר לנצל את קרני השמש החזקות לטובת ייצור חשמל ולחסוך בהוצאות באופן משמעותי. אנחנו, בחברת יסודות, מתכננים ומתקינים מערכות סולאריות מסחריות, המותאמות נקודתית אל השטח ואל המטרות שאותן רוצים להשיג.

מהי מערכת סולארית מסחרית?

מערכת סולארית מסחרית, וכפי שניתן לנחש מעצם הגדרה, היא כזו המיועדת למגזר העסקי ונחשבת לגדולה מאד. תודות להתפתחות הרבה מאד בתחום, החלו להציע לאחרונה גם מערכות סולאריות מסחריות גדולות מאד, שהן שכלול של אותה מערכת ביתית. מערכת סולארית מסחרית היא גדולה הרבה יותר ומכסה שטח נרחב. בדרך כלל זה יהיה גג מסחרי כלשהי.

אפשר להתקין אותה על מבני תעשייה, על מבנים חקלאיים, על מחסנים ועל כל גג גדול של בית עסק שרוצה להפיק עד כמה שיותר מהמערכת המותקנת. ביסודות מציעים שירותי תכנון והתקנה של מערכות סולאריות מסחריות גדולות מאד, בין היתר, שעוזרות לחסוך בהוצאות.

מה ההבדל בין מערכת סולארית מסחרית למערכת סולארית רגילה?

ההבדל הבולט בין מערכת סולארית מסחרית למערכת סולארית רגילה הוא הגודל. בעוד שמערכת סולארית רגילה מורכבת מכמה לוחות סולאריים, מערכת מסחרית מורכבת מכמות גדולה של לוחות כאלה וגם מלוחות גדולים במיוחד. בעוד שאת המערכת הביתית מתקינים על גגות בתים פרטיים, את המערכת המסחרית מתקינים על גגות בתי העסק.

היתרונות של גגות סולאריים מסחריים

למערכת סולארית מסחרית יתרונות רבים, כאשר המשמעותי שבהם הוא כמות החשמל שאפשר להפיק בעזרתה. התקנה של מערכת סולארית מסחרית על גג העסק מבטיחה, ובייחוד בשל הגודל המשמעותי שלה, הפקת חשמל רבה מאד. ואכן, כאשר אנו מגיעים אל הלקוחות שלנו אנו בוחנים את המיקום הטוב ביותר כדי להפיק את המירב.

גגות סולאריים מסחריים – זרם הכנסות משמעותיות

גגות סולאריים מסחריים יאפשרו לכם זרם הכנסות משמעותית וחיסכון, על הדרך, בהוצאות החשמל שלכם. המערכות הסולאריות המסחריות שלנו, ביסודות, הן גדולות מאד ולכן מצליחות לקלוט כמה שיותר מאנרגיית השמש ולהמיר אותה לחשמל.

מה כולל תהליך ההתקנה?

תהליך ההתקנה שלנו ממשיך את שלב התכנון ונעשה בהתאם לכל המצוין ומוזכר בו. כל זאת, על מנת להבטיח התקנה טובה של מערכת סולארית מסחרית ועמידה בכל התקנות והתקנים הנדרשים. אל השטח עצמו מגיעים מתקינים מוסמכים ומקצועיים המבצעים את עבודת ההתקנה בבטיחות וביעילות.

למי זה מתאים?

אם יש לכם עסק עם גג גדול, מערכת סולארית מסחרית היא פתרון נהדר עבורכם. כך תוכלו לנצל את שטח הגג שלרוב כלל לא מנוצל, לטובת הפקת חשמל.

אנחנו אתכם משלבי הבדיקה ועד ההתקנה

כדי שתוכלו ליהנות מכל היתרונות הרבים של המערכת, אנחנו מבטיחים לכם מענה מהיר, צמוד ואיכותי מאד. נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונעמוד לרשותכם משלבי הבדיקה הראשוניים ועד התקנת המערכת עצמה בשטח שלכם.

למה איתנו?

חברת יסודות, שפועלת בתחום מאז שנת 2007, מביאה אתה ניסיון, רמת מקצועיות גבוהה ושירות ללא תחרות. מעוניינים להתקין מערכת סולארית מסחרית? פנו אלינו עוד היום. נשמח לעמוד לרשותכם.