מערכות סולאריות הפכו בשנים האחרונות למבוקשות מאד, הן בקרב אנשים פרטיים והן בקרב עסקים מכל מיני תחומים.

מדובר באחד הפיתוחים היותר מוצלחים של המאה הנוכחית, פיתוח שיכול להביא לחסכון משמעותי בהוצאות ולשמירה על איכות הסביבה, תוך ניצול המשאבים הקיימים – קרני השמש החזקות. חברת יסודות, המתמחה בתכנון ובהקמה של מערכות סולאריות תתכנן עבורכם את המערכת, תוך התייחסות לתנאי השטח, הצרכים המיוחדים הקיימים בו ושאר המטרות שאותן רוצים להשיג.

?מהי מערכת סולארית

מערכות סולארית מורכבת מכמה אלמנטים שיחדיו מאפשרים ניצול קרני השמש החזקות. באמצעות לוחות סולאריים, המוצבים לכיוון השמש, על הגג או על האדמה, נקלטות אותן קרניים חזקות מאד ומומרות, באמצעות ממיר מיוחד, לחשמל. החשמל הזה מוזרם לבית או לכל מקום אחר ומהווה חלופה לחשמל "הרגיל", אותו מייצרים באמצעים אחרים.

כאשר מדובר בצרכן הפרטי, מיוצרת כמות קטנה, יחסית, של חשמל המספיקה לו בעיקר (כל היתרה הלא מנוצלת מועברת, בתמורה לכסף, לחברת החשמל), כאשר מדובר בצרכן מסחרי, תעשייתי, מיוצרת כמות גדולה מאד של חשמל שיכולה לשרת צרכנים רבים מאד וגם את העסק עצמו. החיסכון הכספי, כתוצאה מהשימוש במערכת זו הוא משמעותי והשמירה על כדור הארץ והסביבה היא רבה. תכנון מערכת סולארית על ידי חברת יסודות מנצל את כל היתרונות הרבים של המערכת וכולל התייחסות לפרמטרים שונים על מנת לשלב מערכת איכותית ויעילה.

השלבים בתכנון מערכת סולארית

תכנון מערכת סולארית כולל כמה שלבים. ראשית, ועוד לפני שלב התכנון, בוחנים את השטח, היכן להציב את המערכת, מהם התנאים המאפיינים את אותו המקום ועוד.

רק לאחר שנאספו כל הנתונים אפשר להתחיל בשלב התכנון. שלב התכנון כולל תכנית מפורטת, המאפשרת, בשלב הבא את התקנת המערכת בשטח בצורה הטובה ביותר, מתוך כוונה לחסוך בעלויות ולהאריך את חיי המערכת עצמה כך שתוכל להפיק כמה שיותר חשמל ולעמוד לרשות המשתמשים בה.

במסגרת התכנון מתייחסים לפאנלים הסולאריים עצמם (ללוחות האחראיים על קליטת קרני השמש), עורכים סימולציה כדי לבדוק איך תוכל המערכת לעבוד באופן היעיל ביותר, מתכננים הארקות, תעלות ומיקומם של אלמנטים שונים ומחשבים את ההכנסות הצפויות כתוצאה מהשימוש בה. אצלנו, ביסודות, מקבל שלב התכנון דגש רב מאד וכולל את שיתופו של הלקוח לאורך כל הדרך.

שרטוט ותכנון על ידי המומחים

את שרטוט המערכת ותכנונה מבצעים המומחים שלנו ביסודות כדי לאפשר ללקוחות שלנו לקבל את הטוב ביותר. כל זאת, תוך התייחסות לכל הפרמטרים הנדרשים במסגרת הליך של תכנון מערכת סולארית ותוך עמידה בכל התקנים הנדרשים.

תכנון מערכת סולארית עם חברת יסודות

אצלנו, בחברת יסודות, תקבלו את המענה המתאים שיאפשר לכם לנצל כהלכה את המערכת ולהפיק ממנה כמה שיותר. שירותי התכנון שלנו, שמוצעים על ידי מיטב המומחים, יובילו להתקנת המערכת הנכונה ביותר עבורכם וזו המותאמת באופן המרבי אל השטח, היכן שהיא תוצב. מעוניינים להתקין מערכת סולארית? אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת מחיר והמשך ההליך.