הכשרת חשמלאים נעשית על פי דרגים וסמכויות שונות בהתאם להיקף הכשרתם. בעוד שעבודות חשמל רבות בבית ובעסק כאחד ניתן לבצע בסיוע חשמלאי בעל הסמכה סטנדרטית, לעתים יהיה צורך בבעל מקצוע המתמחה במתח גבוה. חשמלאי מתח גבוה אינו עוסק אך ורק בתשתיות חשמל ראשיות. ישנם מתקנים רבים העושים שימוש במתח גבוה שניתן למצוא במתחמי ייצור, במרכזים מסחריים גדולים ואפילו במרחבי דיור ציבוריים, ממשלתיים או מוסדיים.

כל תשתית או מכשור המופעלים על רשת במתח של מעל 1000 וולט, תיחשב כמערכת מתח גבוה ותדרוש איש מקצוע ייעודי. בין אם נדרשת לך התקנת רשת, עבודות תיקונים או תחזוקה, המומחים של יסודות ביצוע עבודות חשמל בע"מ מעמידים לרשותך את כל הידע והניסיון שרכשו לאורך השנים. אנו הכתובת האידיאלית שלך לעבודות מתח גבוה.

מתי נדרש חשמלאי מתח גבוה?

מערכות חשמל נעשו כיום בטוחות ונגישות לשימוש מאי פעם. אירועי בטיחות שבעבר היו עניין שכיח, למרבה הצער, כמו התחשמלות במקום העבודה, נעשו נדירים. עם זאת, מערכות מתח גבוה טומנות בחובן סיכונים רבים והטיפול בהם דורש יד מקצועית. מעבר לעובדה שזוהי חובה מקצועית, מדובר בתקנות בטיחות המעוגנות בחוק.

החוק הישראלי מחייב להיעזר בחשמלאי מתח גבוה בכל עבודה על רשת במתח הגבוה מ-1,000 וולט בהתאם להוראות החוק. אנו נוסיף ונאמר שכדי להבטיח בטיחות אופטימלית וביצועים על הצד הטוב ביותר, חשוב להיעזר בחשמלאים המתמחים במתח גבוה ושצברו ניסיון בעבודה על פרויקטים מורכבים בתחום. במשך מעל 15 שנה ליווינו לקוחות מכל המגזרים וענפי התעשייה בישראל וסייענו להם להקים תשתיות חשמל יציבות, מתקדמות ובטוחות יותר.

פתרונות מתח גבוה המותאמים לצרכיך

יסודות ביצוע עבודות חשמל בע"מ מעמידה לרשותך טווח רחב של שירותים מקיפים ומהווה One-Stop-Shop לכל צרכי המתח הגבוה שלך. לאורך השנים סיפקנו פתרונות מתקדמים ומותאמים אישית למפעלי ייצור, לרשתות חשמל ציבוריות, לתשתיות עבור גופים ממשלתיים וצבאיים, תחנות כוח, חוות סולאריות ומתקני מחזור. עם צוות מיומן ומקצועי ללא פשרות וניסיון עשיר ומגוון, הצוות שלנו מספק לך פתרון שלם לכל משימות החשמל שלך. מהקמת רשת ראשונית, תחזוקה שוטפת של המתקן שלך ותיקונים במידת הצורך ועד לשיקום מערכות שניזוקו עקב תאונות, חבלות או אירועי טבע, יש לך כתובת שמלווה אותך לכל אורך הדרך.

ייעוץ מקצועי בכל תהליך תכנוני

הידע הרב שצברנו בתחום המתח הגבוה, הפך אותנו לגורם סמכותי ומוביל דעה בתחום. לקראת כל פרויקט שלך, הצוות שלנו מזמין אותך לקבל ייעוץ מקיף ולהבטיח שכל היבט תשתיות החשמל בתוכנית שלך מותאם במדויק לצרכים שלך, לביצועים המצופים מהפרויקט ולכל הדרישות הרגולטוריות המעוגנות בחוק.

אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר כעת ולקבל את כל המידע הנדרש אודות מעטפת השירותים שלנו. הצוות שלנו זמין עבורך בכל עת ויחזור אליך בהקדם.