כדי לנצל כהלכה את יתרונותיה הרבים של המערכת הסולארית ואת יכולתה להמיר, ובאופן מוצלח, את קרני השמש החזקות לחשמל, חשוב לתכנן אותה כראוי וגם להתקין אותה. אנחנו, ביסודות, מציעים לכם שירותי ייעוץ, תכנון וגם התקנה של מערכת סולארית על כל חלקיה, כולל לוחות סולאריים המהווים אחד האלמנטים החשובים ביותר במערכת כולה.

מהם פאנלים סולאריים?

מערכת סולארית מורכבת מכמה אלמנטים שיחד מאפשרים לה לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ולהפיק, מקרני השמש החזקות, את החשמל שבו מעוניינים. פאנלים סולאריים הם אולי הרכיב החשוב ביותר שבה והם מותקנים על תשתית עשויה אלומיניום. אל הפאנלים הללו מחוברים אופטימייזרים כדי למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בקרני השמש שאותן קולטים הלוחות, ומהם יוצאים כבלים אל הממיר, הממוקם בארון החשמל.

התקנת לוחות סולאריים באופן המקצועי ביותר, תוך התייחסות לתנאי השטח, היא הדרך הנכונה לנצל את יתרונותיה הרבים של המערכת כולה. 

תהליך התקנת פאנלים סולאריים

שלב התקנת פאנלים סולאריים מתחיל רק לאחר סיומו של שלב התכנון. למעשה, התכנון עצמו הכרחי כדי לצאת לדרך, שכן עליו מתבססת ההתקנה. הוא זה המבטיח כי אותם מתקינים יבצעו את העבודה בצורה זהירה, בטוחה ונכונה ושניתן יהיה להפיק מהמערכת כולה כמה שיותר.

מכיוון שמדובר במערכת יקרה, במערכת מורכבת וגם בתנאי שטח לא פשוטים לרוב (גגות של בתים או גגות מסחריים) נדרשת התקנה של מומחים בלבד. ואכן, אצלנו, ביסודות, מעמידים לרשותכם צוותים מיומנים ומקצועיים מאד שיבצעו עבורכם את ההתקנה בשטח כחלק מהליך עבודה יעיל.

איך אתם מרוויחים מזה?

התקנת פאנלים סולאריים, בין אם אתם לקוח פרטי ובין אם עסקי, מבטיחה לכם הכנסה למשך שנים ארוכות וגם חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל. תודות ללוחות הסולאריים הקולטים את קרני השמש ותודות לשאר האלמנטים במערכת התורמים להמרתן של האנרגיות לחשמל, אתם הופכים ליצרנים של חשמל, המוזרם אליכם וגם אל חברת החשמל (יתרת החשמל שלכם, שאיננה מנוצלת על ידכם).

על כך אתם מקבלים כסף ועל העובדה שאתם משתמשים בחשמל שלכם ולא בזה שמופק על ידי חברת החשמל אתם חוסכים לא מעט כסף. ישנה השקעה ראשונית אך זו מחזירה את עצמה במהירות ובהמשך מגיעים הרווחים. ביסודות מספקים לכם שירותי ייעוץ מקדימים כדי שתוכלו לקבל את המענה לכל השאלות שעולות.

למי זה מתאים?

התקנת לוחות סולאריים יכולה להתאים לכל מי שרוצה לנצל את יתרונותיה הרבים של המערכת הסולארית. בין אם מדובר בגג הכולל שטח עצום או גג קטן יותר, אנשי המקצוע שלנו ביסודות יתאימו לכם את המערכת, ותוך התייחסות לכל הפרמטרים הנדרשים.

למה איתנו?

חברת יסודות, שפועלת בתחום מאז שנת 2007, מביאה אתה ניסיון, רמת מקצועיות גבוהה ושירות ללא תחרות. מעוניינים להתקין מערכת סולארית מסחרית? פנו אלינו עוד היום. נשמח לעמוד לרשותכם.